Nutrition

Health Mag

Kini kujdes me konsumin e qershive nëse keni këtë problem shëndetësor 

Jemi në sezonin e qershive dhe këto ditë me siguri të gjithë i keni konsumuar me shumicë. Por disa njerëz

Editor's Top Picks

Your one-stop resource for medical news and education.

Your one-stop resource for medical news and education.

More form Nutrition

Çfarë ndodh me organizmin nëse e hiqni bulmetin nga dieta juaj

Apo mendoni të eliminoni qumështin, djathin, gjalpin dhe produktet e tjera të qumështit nga dieta

Benefitet e lëngut të lakrës

Lëngu i lakrës është një nga pijet më të shëndetshme që mund të konsumoni. Është

“Menaxhimi i regjimit ushqimor: Domosdoshmëri apo trend?” – Abonohu tani dhe shiko webinarin online!

Qendra Annuk ka organizuar  webinarin me temën “Menaxhimi i regjimit ushqimor: Domosdoshmëri apo trend?” Në

Ja pse duhet të shtoni spinaqin në dietën tuaj

Spinaqi është një element kryesor për t’u shtuar në dietën tuaj. Kjo perime me gjethe